fbpx

rzeczoznawca majątkowy, operat szacunkowy, nieruchomości, wycena nieruchomości, szkolenia z zakresu wyceny nieruchomości, przygotowanie do egzaminu państwowego na rzeczoznawcę majątkowego, egzamin na rzeczoznawcę majątkowego, szkolenia wycena nieruchomości, projekt operatu szacunkowego, jak się wycenia nieruchomości, zasady wyceny nieruchomości, standardy wyceny

Mentoring i konsultacje

Masz problem z wyceną nieruchomości?

Z analizą okoliczności danej sprawy?

Nie wiesz jak postąpić?

Nie ma problemu, którego nie można by rozwiązać! Nie ma wiedzy i umiejętności, której nie można by było poznać i zdobyć.
Jest jeden warunek – że wiadomo, jak to zrobić. A to wiedzą odpowiedni nauczyciele. Nauczyciele z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem.

Ja wiem jak! To prawda, nie wiem i nie znam się na wszystkim i nie wszystkimi zagadnieniami zajmuję się w praktyce wyceny ale moje wieloletnie doświadczenie w zawodzie rzeczoznawcy majątkowego (także jako biegłego sądowego, pracy dla sądów, prokuratury, urzędów skarbowych, współpraca z podmiotami gospodarczymi) powodują, że mogę wiedzieć jak rozwiązać Twój problem.

Mam dodatkowo do dyspozycji zaplecze w postaci interdyscyplinarnego zespołu sprawdzonych specjalistów i w ten sposób łączę wiedzę z różnych obszarów wyceny nieruchomości, prawa czy ekonomii rynku nieruchomości.

Zobacz co Cię może zainteresować:
Konsultacje dla osób wchodzących do zawodu rzeczoznawcy majątkowego

Zastanawiasz się czy zostać rzeczoznawcą majątkowym? Jesteś w trakcie praktyk zawodowych lub już je ukończyłeś? Oferuję swoje umiejętności, wiedzę i doświadczenie w formie sesji konsultingowych (indywidualnych lub w grupie) osobom wchodzącym do zawodu rzeczoznawcy majątkowego.

Konsultacje mogą dotyczyć:

  1. zasad i kolejnych kroków przy sporządzaniu projektu operatów szacunkowych,
  2. analizy sporządzonych wcześniej w trakcie praktyce zawodowych projektów operatów szacunkowych,
  3. przygotowania do egzaminu na rzeczoznawcę majątkowego,
  4. innych – dostosowanych do Twoich potrzeb.

Zainteresowany? Napisz

Konsultacje dla rzeczoznawców majątkowych – rozwiązanie konkretnego problemu

Oferuję swoje umiejętności, wiedzę i doświadczenie w formie sesji konsultingowych (indywidualnych lub w grupie)  rzeczoznawcom majątkowym chcącym rozwiązać konkretny problem lub szukającym określonego rozwiązania z zakresu uwarunkowań prawnych czy sposobu wyceny lub innych. Jestem bezpośrednim, profesjonalnym i godnym zaufania doradcą, który może znaleźć rozwiązanie i doradzi, jak należy je wdrożyć.

Masz problem jak wykonać operat szacunkowy? Zgłoś się, zapytaj, jest szansa na rozwiązanie problemu wspólnie.

Konsultacje dla rzeczoznawców majątkowych – przeprowadzenie przez operat szacunkowy, wskazanie kierunku i sposobu postępowania

Jesteś rzeczoznawcą majątkowym i masz dostęp do zleceń ale nadal masz wątpliwości co do swojej wiedzy i umiejętności. Nie martw się! Każdy kiedyś zaczynał i każdy miał wątpliwości. Szukasz potwierdzenia lub wskazania kierunku poprawnego postępowania przy wycenie nieruchomości? Chciałabyś (dla pewności) żeby ktoś to nadzorował/kontrolował/sprawdził? Zgadzam się. Szkoda rezygnować z możliwości ciekawej wyceny ale popełniony ewentualny błąd może Cię bardzo dużo kosztować (i nerwów i czasu i pieniędzy).

Zgłoś się, zapytaj, spróbujemy wspólnie działać! Pomogę Ci krok po kroku wykonać prawidłowe postępowanie przy wycenie nieruchomości.

Mentoring – dla osób wchodzących do zawodu (także w trakcie lub po ukończonych praktykach zawodowych) lub początkujących rzeczoznawców majątkowych

Właśnie rozpoczynasz praktyki zawodowe, jesteś w ich trakcie lub je już skończyłeś? Może nawet zdobyłeś już uprawnienia zawodowe ale nie masz poczucia poprawności sporządzonych operatów szacunkowych? Masz wątpliwości. Nie jesteś pewny czy są poprawne. Nie wiesz, a chcesz wiedzieć jak dobrze wykonać operat szacunkowy. Chciałabyś – indywidualnie – nauczyć się tego jak taki operat wykonałabym ja i jak bym postępowała w kolejnych krokach.

Zapraszam na indywidualny mentoring czyli odbycie praktyki (formalnej czy nieformalnej) pod moim kierunkiem. Napisz do mnie.

Konsultacje i doradztwo dla osób/kancelarii/radców prawnych, które otrzymały operat szacunkowy i mają wątpliwości czy jest poprawnie wykonany

Zleciłeś wycenę nieruchomości lub otrzymałeś z jakiegoś urzędu / sądu operat szacunkowy bo toczy się postępowanie np. wywłaszczeniowe lub może jesteś pełnomocnikiem w sprawie, w której główną rolę i dowód odgrywa operat szacunkowy i masz wątpliwości, a nawet uważasz, że jest wykonany niepoprawnie.

W takiej sytuacji chcesz się upewnić (to zrozumiałe a nawet konieczne) czy jest poprawny, a jeśli nie to gdzie są błędy. Czy wartość jest zaniżona czy zawyżona i dlaczego. Sam się na tym nie znasz – to oczywiste. Operat szacunkowy i sama wycena to przecież wiedza specjalistyczna.

Zapraszam na konsultacje w tym zakresie. Napisz do mnie.

Ze względu na indywidualny charakter poszczególnych ofert i możliwości współpracy ceny ustalane są indywidualnie wg stawki godzinowej lub ryczałtowo za uzgodniony zakres współpracy.

Jesteś zainteresowany? Napisz

Skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Opinie na temat konsultacji

favicon_blackbg
Wielostronne podejście do szkolenia, poruszone również inne aspekty, których się nie spodziewałam. Jestem zaskoczona, że wiele treści poruszonych na szkoleniu wniosło więcej wiedzy niż praktyki, które odbywały się kilka miesięcy, były dużo bardziej czytelne. Jestem zaskoczona, że forma spotkania online, której nie lubię, zawsze wolałam szkolenia stacjonarne była aż tak przyjemna i całkowicie wystarczająca ale to chyba Pani zasługa, bo była Pani w 100% skupiona na uczestnikach i nie chciała tylko odbyć szkolenia a była zaangażowana w 200%.

Marta

lipiec 2022
favicon_blackbg
Pani Magdo, serdecznie dziękuje za nasze spotkania.... Co najważniejsze z nich wynikło to zmiana co do moich chęci! tj. po egzaminie we wrześniu kompletnie nie chciało mi się już uczyć byłem na "wykończeniu psych." Dzięki spotkaniom wniosła chęć i trochę radości. Co do wskazówek merytorycznych w 100% celne. Chciałem podziękować za cenne wskazówki za pozbieranie mnie w całość i ogólne wskazówki co do innych spraw.. u mnie się to sprawdziło.

Wojciech

grudzień 2021
favicon_blackbg
Z pełnym przekonaniem polecam konsultacje indywidualne u Pani Magdaleny Małeckiej .Profesjonalizm, wiedza, niesamowita osobowość i pełne zaangażowanie Pani Magdy powodują, że to najlepiej zainwestowany czas i pieniądz w przygotowanie się do egzaminu ustnego. W trakcie tych konsultacji uzyskałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Każdy operat był szczegółowo omówiony, dużo wskazówek, analiz. Na egzamin ustny idziesz bardzo dobrze przygotowany, spokojny, pewny siebie i go po prostu zdajesz. 🙂 Pani Magda to inspirujący mentor!

Lucyna

listopad 2021
favicon_blackbg
Jeśli ktoś, tak jak ja, zastanawia się czy warto iść na konsultacje, to dziś z czystym sumieniem mogę odpowiedzieć, że zdecydowanie warto! Miesiąc przed egzaminem uświadomiłam sobie, że kompletnie nie wiem jak opowiadać na egzaminie ustnym o procedurach, jak należy odpowiadać na pytania - czy krótko w tzw. żołnierskich słowach, czy wygłaszać jak najdłuższe przemowy, aby komisja była pewna, że mam wiedzę. Wtedy trafiłam na post p. Magdaleny. Skontaktowałam się, ale nie byłam przekonana. Sądziłam, że w tak krótkim czasie, nawet najlepszy specjalista, jakim niewątpliwie jest p. Magda, nie przygotuje mnie do egzaminu. Na szczęście pod namową bliskiej osoby, uległam i zapisałam się na konsultacje. I... Nie żałuję! Wręcz przeciwnie! Jestem bardzo zadowolona! Nie tylko dowiedziałam się na co zwraca komisja uwagę, ale również byłam przygotowana merytorycznie i psychicznie. Konsultacje były intensywne, każde spotkanie to inne tematyka. Nie można było przyjść nieprzygotowanym. Przedstawiając poszczególne procedury, mamy od razu informację, co jest do poprawy, jak wybrnąć z błędów na egzaminie. Jeśli w projektach ma się błąd, to nie ma co się martwić, że się nie zda, jeśli będziemy wiedzieć, jak powinno być poprawnie! Na koniec zajęć u p. Magdaleny jest "próbny egzamin". Chciałam zrezygnować z tej części konsultacji, ale przyznam, że bardzo się cieszę, że tego nie zrobiłam i poddałam się próbie. 😉 Mimo iż był to jedynie "próbny egzamin" stresowałam się ogromnie w trakcie spotkania. Po kolejnych cennych wskazówkach, na egzamin właściwy poszłam wyluzowana. Większy stres był na egzaminie podczas konsultacji niż na sali egzaminacyjnej, gdzie poszłam pewna siebie i szeroko uśmiechnięta, bez drżących rąk czy załamanego głosu. Wiem, że bez konsultacji u p. Magdaleny nie poradziłabym sobie. Jeśli ktoś, tak jak ja na początku, ma wątpliwości, czy ma to sens, to dziś pewnie odpowiadam, że tak! Konsultacje mają ogromny wpływ, sporo wnoszą! Śmiało polecam zajęcia u p. Magdaleny i życzę z całego serca, aby każdy szedł na egzamin tak spokojnie, jak ja poszłam, ale ... bez p. Magdaleny to się nie uda!

Dorota

wrzesień 2021
favicon_blackbg
Korzystałem z indywidualnych konsultacji u Pani Magdy przez kilka tygodni. Było dość intensywnie, ale dyscyplina była mi niezbędna. Fantastyczna mentorka, rzeczowa i profesjonalna. Otrzymałem nieocenioną pomoc merytoryczną, ale i gigantyczne wsparcie mentalne. Szczerze polecam wszystkim, nie ma czasu do stracenia!

Filip

wrzesień 2021
favicon_blackbg
Jeśli ktoś się boi ustnego egzaminu, to z czystym sumieniem mogę polecić Magdalenę Małecką. Korzystałam z konsultacji indywidualnych, ale p. Magdalena prowadzi też kurs, na który nie zdążyłam stąd indywidualne. Dowiedziałam się jak opowiadać o procedurze i jak obronić błędy z operatów. Także z całego serducha polecam, choć łatwo nie jest. 😉

Dorota

wrzesień 2021
favicon_blackbg
Pani Magdalena Małecka jest profesjonalistą w każdym calu. Rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem przygotowała mnie w trakcie konsultacji do egzaminu ustnego na Rzeczoznawcę Majątkowego i to dzięki Jej pomocy zdałam ten egzamin. Pani Magdalena to niezwykle pozytywna osoba, zaraża optymizmem i daje energie do działania. Serdecznie polecam szkolenia u Pani Magdaleny.

Katarzyna

czerwiec 2021
favicon_blackbg
Z dużym przekonaniem i uznaniem dla Pani Magdy mogę polecić jej usługi szkoleniowe, które są na wysokim poziomie merytorycznym i w pełni sprostały moim oczekiwaniom. Dzięki szczegółowemu omówieniu procedur wyceny nieruchomości oraz cennym wskazówkom czułem się pewnie i swobodnie podczas egzaminu ustnego, który zdałem w dniu 27 maja 2021 r. Dużym atutem indywidualnych konsultacji była możliwość uzyskania wyczerpujących odpowiedzi na pytania, które wymagały specjalistycznej wiedzy. Bardzo dziękuję za pomoc!

Łukasz

maj 2020
favicon_blackbg
Pierwsze słowa na zajęciach na studiach podyplomowych, a później na szkoleniu przygotowującym do egzaminu brzmiały: "Nie ma głupich pytań". Zawsze wracam gdy potrzebuję konsultacji lub mam wątpliwości. Z mojego doświadczenia kontakt z p. Magdą przebiega z uśmiechem, bez sarkazmu, kompetentnie.

Kasia

maj 2020
favicon_blackbg
Pani Magdo, Bardzo dziękuję za konsultacje przygotowujące mnie do egzaminu ustnego na uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego. Jestem bardzo zadowolona z tych konsultacji, wiem co należy jeszcze poprawić, na co zwrócić uwagę i jak się przygotowywać. Nie bałam się pytać, nigdy nie odczułam, że być może już to powinnam wiedzieć, a pytanie jest zbyt oczywiste i banalne. Profesjonalizm w każdym calu. Dodatkowo, dzięki Pani nabrałam motywacji i wiary, że zdam ten egzamin. Każde Pani pytanie czy robię testy, przywoływało mnie do porządku :). Dla wszystkich zastanawiających się czy warto skorzystać z takich konsultacji, odpowiedź jest jednoznaczna – TAK! Życzę wszystkiego dobrego! P.S. Jestem absolutnie szczera – nie znajduję niczego, co należałoby poprawić z Pani strony.

Katarzyna

maj 2020
favicon_blackbg
Pani Magdo, jeszcze raz dziękuję za konsultacje przygotowujące do egzaminu ustnego na uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego. Pełen profesjonalizm i przemiła atmosfera, to zestawienie idealne. Połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną ze szczyptą psychologii podczas spotkań z Panią zaowocowały u mnie zdanym egzaminem już przy pierwszym podejściu. Dziękuje za wszystkie rady i wskazówki! Jest Pani nieoceniona! Życzę dalszych sukcesów zawodowych i nieustającej pogody ducha! Wszystkiego dobrego!!!!! Pozdrawiam serdecznie. Kasia

Katarzyna

październik 2019
favicon_blackbg
Panią Magdę poznałam na szkoleniu przygotowującym kandydatów do egzaminu państwowego na rzeczoznawcę majątkowego w Warszawie we wrześniu 2018r. Byłam już po odbytych praktykach zawodowych z szacowania nieruchomości i po dwóch nieudanych próbach zdania egzaminu pisemnego. Na szkoleniu w Warszawie Pani Magda dała się poznać jako Osoba, która doskonale przygotowuje kandydatów na rzeczoznawców majątkowych do egzaminu państwowego na rzeczoznawcę majątkowego. Jej pełen profezjonalizm, świetne merytorytczne przygotowanie do jakże trudnej dziedziny wiedzy jaką jest bez wątpienia wycena nieruchomości oraz „to coś ” co ma w sobie Pani Magda, czego nie odnalazłam dotąd u nikogo, kto przekazywał mi wiedzę z wyceny nieruchomości i sporządzania operatu szacunkowego. Tutaj dodam, że praktykę zawodową nie odbyłam niestety u Pani Magdy, stąd mam porównanie do innych rzeczoznawców majątkowych, którzy przekazywali mi wiedzę z zakresu wyceny nieruchomości. Myślę a nawet jestem pewna, że gdybym od początku mojej „przygody” z wyceną nieruchomości miała kontakt z Panią Magdą zdobycie tych uprawnień zawodowych nie zajęłoby mi tyle czasu. Tak wiele wyniosłam ze szkolenia w Warszawie, że postanowiłam kontynuować szkolenie mojej osoby w przygotowaniu do egzaminu na rzeczoznawcę majątkowego pod okiem najlepszego profesjonalisty w tej dziedzinie – Pani Magdy Małeckiej. Po kolei wyznaczyłam sobie pierwszy cel : zdanie egzaminu pisemnego. Dzięki cennym radom i wskazówkom ze szkolenia w Warszawie wiedziałam już jak skutecznie przygotować się do testów a w efekcie zdałam egzamin pisemny. Kolejny obrany przeze mnie cel to : zdanie egzaminu ustnego. Aby skutecznie przygotować się do egzaminu ustnego postanowiłam wziąć lekcje online u Pani Magdy. To był strzał w 10 ! 🙂 W tym miejscu chylę czoła Pani Magdzie bo wiem i zdaję sobie sprawę z faktu, że bez lekcji z Panią Magdą byłoby mi bardzo ciężko zdać ten egzamin ustny. Lekcje z Panią Magdą przebiegały zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze dzięki czemu już od samego początku atmosfera w jakiej były prowadzone lekcje online ułatwiała przyswajanie wiedzy przeze mnie. Pani Magda reprezentuje swoją Osobą pełen Profesjonalizm (celowo przez duże „P”). Jej uśmiech, styl bycia i pozytywne nastawienie do życia są zaraźliwe 😉 Autentycznie nie mogłam doczekać się lekcji z Panią Magdą 🙂 W tym miejscu DZIĘKUJĘ PANI MAGDO za zaangażowanie, trud i pracę jaką włożyła Pani w przygotowywanie mnie do tego ciężkiego egzaminu na rzeczoznawcę majątkowego. Kolejny cel osiągnięty, egzamin ustny zdałam w zeszły czwartek i mogę pochwalić się zaszczytnym tytułem zawodowym jakim jest rzeczoznawca majątkowy 🙂 I w tym miejscu powiem więcej, że Pani Magda pomaga spełniać marzenia gdyż zawód rzeczoznawcy majątkowego był moim marzeniem od niepamiętnych czasów … a jeśli możesz sobie coś wymarzyć to możesz to przecież zrobić, czego ja jestem najlepszym przykładem 😉

Katarzyna

wrzesień 2019
favicon_blackbg
Dziękuję za konsultacje oraz przygotowanie do egzaminu ustnego na uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego jakie mogłam u Pani odbyć. Dzięki Pani wskazówkom i radom mogłam rzetelnie przygotować się do tej części egzaminu, która jest trudna i mocno stresująca. Udział w zajęciach przeprowadzonych przez Panią pozwolił mi zdać egzamin za pierwszym razem. Szczere polecam wszystkim konsultacje u Pani Magdy, którzy chcą solidnie przygotować się do egzaminu i zdać go za pierwszym razem.

Paulina

wrzesień 2019
favicon_blackbg
Szczerze polecam konsultacje u Magdy Małeckiej. W dniu 30.08.2018 zdałam egzamin i głównie jest to zasługa Magdy. Pisanie operatów pod jej czujnym okiem to nie jest łatwe zadanie, ale przynosi oczekiwany skutek. Wiedza się odpowiednio układa, rozwijają się umiejętności i wzrasta poczucie własnej wartości. Magda zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły, wymaga samodzielnego myślenia i szukania rozwiązań. Tłumaczy jasno i zrozumiale rzeczy, które sprawiają trudność. Szybko i dokładnie sprawdza przesłane materiały. Kontakt w pracy jest WYŚMIENITY. Dzięki Magdzie Małeckiej nauka i przygotowanie do egzaminu było dla mnie czystą przyjemnością. Polecam również kurs przygotowujący do egzaminu prowadzony przez Magdę Małecką i Zdzisława Małeckiego PFSRM i konsultacje indywidualne.

Grażyna

wrzesień 2018
favicon_blackbg
Gorąco polecam konsultacje z Panią Magdą. Podczas spotkań nie czułam dyskomfortu, gdy chciałam zapytać nawet o najprostsze i najłatwiejsze pytanie. Mam wrażenie, że konsultacje były dostosowane do mojego poziomu wiedzy. Analizowałyśmy także moje operaty i uczyłam się jak wybrnąć z trudnych i podchwytliwych pytań 🙂 A najważniejsze pytanie padające na egzaminie, a dotyczące procedur było naszym oczkiem w głowie. Żaden błąd nie miał prawa „wkraść” się do procedur 🙂 Chciałam dodać, że egzamin zdałam 🙂

Agata

czerwiec 2018
favicon_blackbg
Pani Magdo! Serdecznie dziękuję za konsultację, którą mogłam u Pani odbyć przed egzaminem państwowym. Okazała się na tyle skuteczna, że 15 marca zdałam egzamin na uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego za „pierwszym razem”. Rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem przygotowała mnie Pani do tego ważnego dnia. Chciałabym bardzo polecić konsulatacje w Pani Małeckiej, wszystkim, którzy nie mają pewności czy prawidłowo sporządzili operaty szacunkowe, dla których egzamin ustny jest wielką niewiadomą i nie do końca wierzą we własne siły. Egzamin na uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego jest bardzo trudny i stresujący, warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia Pani Magdaleny Małeckiej.

Joanna

marzec 2018
favicon_blackbg
Pani Magdo, niestety moja wypowiedź nie wniesie dużo konstruktywnej krytyki. Analizując od początku do naszej rozmowy była Pani przygotowana – zaznajomiona z treścią problemów, które wcześniej nadesłałem. Na spotkanie pojawiła się Pani przed czasem. W trakcie naszej rozmowy wyjaśnione zostały moje pytania, a dodatkowo pojawiły się z Pani strony sugestie i kolejne pytania, na które sam bym nie wpadł. Zostały zadane i to uważam za duży plus. Jest Pani energiczna i bardzo sympatyczna co wpływa na ogólny odbiór i atmosferę rozmowy. Koniec spotkania był bez odliczania czasu z wyczerpaniem zagadnień do końca.

Tomasz

wrzesień 2017 - już rzeczoznawca majątkowy
favicon_blackbg
W miniony czwartek zdałem egzamin ustny. Niemała w tym zasługa Pani Magdy, która poświęciła sporo czasu na wyjaśnienie wielu niejasnych dla mnie kwestii. Uczyniła to w sposób wysoce profesjonalny, za co bardzo dziękuję. Pani Magda należy do grona osób posiadających ogromną wiedzę, a jednocześnie potrafi dzielić się nią z innymi. Prowadzone przez nią konsultacje zmuszają do samodzielnego myślenia, wyciągania wniosków i analizy własnych błędów. Żałuję, że od razu nie trafiłem pod skrzydła Pani Magdy, odbyłem bowiem słabą praktykę u RzM i gdyby nie pomoc Pani Magdy, nie miałbym szans na zdanie egzaminu i zostanie rzeczoznawcą majątkowym.

Daniel

(rzeczoznawca od czerwcowego czwartku), czerwiec 2017 r.
favicon_blackbg
Podziękowanie Składam podziękowania za skuteczne i profesjonalne przygotowanie mnie do egzaminu na Rzeczoznawcę Majątkowego. Wszystkie lekcje, których Pani Magda udzieliła mi przez Skype, dotyczyły kluczowych zagadnień niezbędnych zarówno do egzaminu, jak również do dalszej pracy zawodowej. Poza fachowym przekazaniem wiedzy zajęcia odbywały się w miłej atmosferze, co miało ogromny wpływ na szybsze przyswajanie sporej dawki wiedzy. Uważam, że Pani Magda jest fachowcem; jej pomoc sprawiła, że zdałam egzamin. Pozwoliło mi to na szybkie otwarcie furtki do zawodu, co wcześniej było dla mnie nieosiągalne. Wszystkim osobom, które chcą wejść do tego zawodu, polecam współpracę z Panią Magdą.

Barbara

(rzeczoznawca od czwartku), marzec 2017
favicon_blackbg
Wszystkim tym, którzy z różnych powodów, odczuwają niedosyt posiadanej wiedzy z dziedziny szacowania nieruchomości, przed arcyważnym dla siebie dniem, jakim niewątpliwie jest egzamin praktyczny, szczerze polecam „korepetycje” u Pani Magdaleny Małeckiej. W sposób twardy acz cierpliwi wytłumaczy Ci, jak należy zaprezentować się przed szanowną Komisją. Uwypukli Twe braki w operatach abyś umiał/a się z nich wybronić. Ja jestem po takich korepetycjach i czuję się zdecydowanie pewniej. Wyruszam do Warszawy pełny wiary w sukces. Ps. Korepetycje okazały się niezwykle skuteczne! Zdałem! Raz jeszcze wszystkim zdenerwowanym tym niezwykle ciężkim egzaminem, serdecznie polecam kurs u Pani Magdy Małeckiej!

Sebastian

luty 2015

MENU
BIO
Rzeczoznawca majątkowy
Mentoring & konsultacje 
Szkolenia online
Publikacje na sprzedaż
Praktyka zawodowa
Darmowe dokumenty
Opinie
Q & A
Wypełnij ankietę

Bezpłatne Materiały

  • Projekt umowy o dzieło w zakresie sporządzenia operatu szacunkowego, sprawdzony przez kancelarię prawną wraz ze zgodą RODO
  • Wzór protokołu z czynności rzeczoznawcy majątkowego np. z oględzin nieruchomości wraz z listą spraw na które należy zwrócić uwagę i ująć w protokole
  • Wzór wypisu z dokumentu sporządzony przez rzeczoznawcę majątkowego