fbpx

rzeczoznawca majątkowy, operat szacunkowy, nieruchomości, wycena nieruchomości, szkolenia z zakresu wyceny nieruchomości, przygotowanie do egzaminu państwowego na rzeczoznawcę majątkowego, egzamin na rzeczoznawcę majątkowego, szkolenia wycena nieruchomości, projekt operatu szacunkowego, jak się wycenia nieruchomości, zasady wyceny nieruchomości, standardy wyceny

Magdalena Małecka

20 letnie doświadczenie Zakres usług
Uprawnienia zawodowe rzeczoznawcy majątkowego od 2003 r.
Działalność w zakresie wyceny nieruchomości, doradztwa i inwestowania na tym rynku
Wykładowca i trener na studiach podyplomowych i innych specjalistycznych w zakresie wyceny nieruchomości
Wieloletni członek Komisji Standardów działającej przy PFSRM
Członkostwo Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) w Wielkiej Brytanii od 2010 r.

Magdalena Małecka jest uprawnionym polskim rzeczoznawcą majątkowym z dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości oraz wieloletnim biegłym sądowym. Jest członkiem międzynarodowej organizacji – Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (RICS – Royal Institution of Chartered Surveyors). Magdalena jest także mentorem, konsultantem i wykładowcą.

Posiada zdobyte w kilkuletniej pracy w bankach doświadczenie w zakresie finansowania podmiotów gospodarczych i udzielania kredytów zabezpieczonych na nieruchomościach. Magdalena wykonuje wyceny głównie na zlecenie podmiotów gospodarczych, a także sądów oraz prokuratur. Wyceną nieruchomości zajmuje się w ramach spółki AIM PROPERTY. Jest doradcą na rynku nieruchomości oraz czynnie działającym inwestorem. Inwestycje na rynku nieruchomości prowadzi w ramach spółki EAGLE INVEST, która także pozyskuje fundusze od inwestorów zewnętrznych.

Prowadzi praktyki zawodowe oraz warsztaty i szkolenia z zakresu wyceny nieruchomości od ponad 20 lat. Świadczy także usługi mentoringu – każdy, a w szczególności początkujący rzeczoznawca majątkowy, może liczyć na jej pomoc i współpracę w zakresie wyceny nieruchomości w obszarach, w których się specjalizuje. Pomaga osobom wchodzącym do zawodu osiągnąć cele w zakresie zdania egzaminu państwowego i otrzymania uprawnień, podnoszenia jakości świadczonych usług oraz poszerzania obszaru działania.

Posiada wieloletnie doświadczenie jako członek Komisji Standardów działającej przy Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych i jest współautorem kilku standardów zawodowych, w tym „Wartość rynkowa nieruchomości” czy „Wycena nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności”.

Jest członkiem Środkowopomorskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych.

Poza pracą zawodową lubi zwiedzać świat – prowadzi blog o niskobudżetowym podróżowaniu. Jej motto życiowe brzmi: „Logika zaprowadzi cię z punktu A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi cię wszędzie”.

Nie lubi tracić czasu na bylejakość. Jest perfekcjonistką. Oczekuje, że dasz z siebie wszystko i będziesz prezentował/a najwyższe standardy. Tego wymaga od siebie i innych. Jest konsekwentna w działaniu i niezależna. Jej wizją jest przekazanie jak największej ilości osób wchodzących do zawodu rzeczoznawcy majątkowego najważniejszych standardów pracy, takich jak etyka, wysoka jakość świadczonych usług i profesjonalizm działania.

Start

1998

Ukończenie studiów magisterskich na kierunku Finanse Przedsiębiorstw

2000

Podjęcie pracy w firmie zajmującej się wyceną nieruchomości i doradztwem. Zdobywanie praktyki w zawodzie pod kierunkiem jednego z najlepszych mentorów zawodu rzeczoznawcy majątkowego.

2003

Uzyskanie uprawnień zawodowych rzeczoznawcy majątkowego

od 2004

Rozpoczęcie pracy jako wykładowca i trener w obszarze wyceny nieruchomości (wyższe studia, studia podyplomowe, szkolenia otwarte i zamknięte dla uczestników rynku nieruchomości).

2005

Rozpoczęcie współpracy z sądami i innymi organami jako biegły sądowy wpisany na listę biegłych sądu okręgowego.

2010

Członkostwo Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) w Wielkiej Brytanii.

2013

Rozpoczęcie prowadzenia praktyk zawodowych z zakresu wyceny nieruchomości dla kandydatów na rzeczoznawców majątkowych.

1996

Ukończenie studiów licencjackich oraz podjęcie pracy w banku.

1999

Ukończenie studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Kadrami

2001

Ukończenie Studiów podyplomowych na kierunku Wycena Nieruchomości

od 2004

Rozpoczęcie własnej działalności w zakresie wyceny nieruchomości jako rzeczoznawca majątkowy w ramach spółki prawa handlowego, aktualnie AIM Property.

w 2004

Wyróżnienie jednego z dużych banków hipotecznych tytułem "Rzeczoznawca Roku" za: "prezentowanie wysokich standardów pracy, tj. fachowość, rzetelność, chęć współpracy i nastawienie na realizację potrzeb Klientów".

2008

Uczestnictwo w pracach Komisji Standardów działającej przy PFSRM. Współautor zasad dobrej praktyki zawodowej - Powszechnych Krajowych Zasad Wyceny.

2015

Rozpoczęcie działalności w spółce prawa handlowego inwestującej na rynku nieruchomości. Spółka oparta na własnym i zewnętrznym kapitale inwestorów.
magdalena_malecka_rzeczoznawca
MENU
BIO
Rzeczoznawca majątkowy
Mentoring & konsultacje 
Szkolenia online
Publikacje na sprzedaż
Praktyka zawodowa
Darmowe dokumenty
Opinie
Q & A
Wypełnij ankietę

Bezpłatne Materiały

  • Projekt umowy o dzieło w zakresie sporządzenia operatu szacunkowego, sprawdzony przez kancelarię prawną wraz ze zgodą RODO
  • Wzór protokołu z czynności rzeczoznawcy majątkowego np. z oględzin nieruchomości wraz z listą spraw na które należy zwrócić uwagę i ująć w protokole
  • Wzór wypisu z dokumentu sporządzony przez rzeczoznawcę majątkowego